1297-300x225

В прокуратуре Печерского района все без перемен — все решается.

2003 року, під час перебування в трудових відносинах з Цибуліною Світланою Олександрівною, президентом Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «DE-JURE», мною, Підкіпним Ігорем Миколайовичем, та моїми компаньйонами, одним з яких була Педенюк Ольга Костянтинівна створено підприємство ТОВ «Фінансово-правова група «Тамерлан».

2004 року я звільнився з Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «DE-JURE» та почав займатись розвитком власного підприємства.

На початку березня Педенюк Ольга Костянтинівна також звільнилась з Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «DE-JURE» з метою розвитку власного підприємства.

16.03.2007 року Цибуліна С.О. запропонувала Педенюк Ольги Костянтинівні зустрітись та обговорити умови подальшої співпраці. Під час зустрічі в ресторані «Партизан» між Цибуліною С.О. та Педенюк О.К. виник конфлікт під час якого Цибуліна С.О. перебуваючи в нетверезому стані намагалась розбитою пляшкою порізати Педенюк О.К.

16.03.2007 року до Печерського РУ ГУ МВС України мною, Підкіпним Ігорем Миколайовичем , подано заяву про вчинення злочину та порушення кримінальної справи проти адвоката Цибуліної Світлани Олександрівни. Зазначена заява містила вичерпну інформацію, щодо особи яка вчинила злочин, обставин при яких це відбувалось, особи яка була свідком події злочину, а саме:

16.03.2007р. мені подзвонила о 01годині 30хв Педенюк Ольга Костянтинівна та попросила забрати її з ресторану «Партизан», що знаходиться на Обухівській трасі. Приблизно о 02 годині 10 хв. я під’їхав до вказаного ресторану. В цей час з приміщення ресторану «Партизан» вийшла Цибуліна Світлана Олександрівна, яка мешкає за адресою: м. Київ, вул. Микільсько Слобідська, буд 6 а к. 52 з Коваленко Оксаною В’ячеславівною та сіли в сріблястий джип «Тойота Прадо» держномер АА2618АС.

Після них о 2 годині 15 хв. вийшла Педенюк Ольга Костянтинівна та сіла до мене в машину «Шкода Фабія» держномер АА5090ВК. Я завів автомобіль, виїхав на трасу та поїхав в напрямку міста Києва. Приблизно через хвилин 10-15 після початку руху на великій швидкості автомобіль під моїм керуванням наздогнав джип «Тойота Прадо» та вдарив мій автомобіль передньою частиною в задній бампер. Зазначені вище удари в задній бампер автомобіля «Шкода» під моїм керування автомобілем «Тойота Прадо» продовжувались на протязі хвилин 10-15 при цьому автомобіль «Тойота Прадо» держномер АА2618АС не давав моєму автомобілю зупинитесь, упираючись передньою частиною в мій задній бампер та постійно набираючи швидкість. На великій швидкості, приблизно 120км/г, я заїхав на міст біля автомобільного ринку, що знаходиться на Столичному шосе. Проїхавши міст автомобіль «Тойота Прадо», продовжуючи збивати мій автомобіль і набравши швидкість приблизно 150-160 км/г , намагався зіштовхнути мій автомобіль з автомобілем, що рухались в попутному напрямку. Якимось дивом проїхавши під «Південним» мостом станція метро «Видубичи» автомобіль «Тойота Прадо» ще раз вдарив мій автомобіль «Шкода Фабія» і він (автомобіль «Шкода») вилетів на зелену смугу біля закритої автозаправної станції «ДАК-КАР». Від шаленого удару об бровку мій автомобіль «Шкода» підлетів та впав на зелену смугу, колеса мого автомобіля порозривались та автомобіль зупинився. З під капоту пішов дим, з нижньої частини почала бігти якась рідина. Автомобіль «Тойота Прадо» зупинився з нього вийшла Цибуліна Світлана Олександрівна, яка знаходилась в нетверезому стані та почала погрожувати мені. В цей час під’їхав автомобіль «Шевроле Авео» держномер АЕ 9778 АТ під керуванням Фітісова Віктора Івановича, який запитав чим нам допомогти. В цей час Цибуліна Світлана Олександрівна сіла в автомобіль «Тойота Прадо» та почала їхати в сторону мосту «Патона» але через 30 метрів розвернулась та поїхала в нашу сторону. Фітісов Віктор Іванович сів у свій автомобіль та вирушив в напрямку мосту «Патона» намагаючись вберегти свій автомобіль «Шевроле Авео» від зіткнення з автомобілем «Тойота Прадо». В цей час набравши швидкість автомобіль «Тойота Прадо» вдарив мій автомобіль «Шкода Фабія» в передню ліву частину, зупинився, від’їхав назад і ще раз вдарив автомобіль «Шкода Фабія». Після цього автомобіль «Тойота Прадо» розвернувся в сторону мосту «Патона» та поїхав на великій швидкості. Через 5 хвилин під’їхали працівники ДАІ та почали оформлювати ДТП і передавати інформацію про джип «Тойота Прадо» по рації. Під час огляду свого автомобіля «Шкода Фабія» я побачив зім’ятий держномер АА2618АС, що лежав біля передньої частини мого автомобіля , про що я попередив інспекторів ДАІ.

Згодом інспектори ДАЇ повідомили мене про затримання Цибульної Світлани Олександрівни біля мосту метро «Дніпро», яка керувала автомобілем в нетверезому стані без посвідчення водія (права керувати автомобільним транспортом Цибуліна С.О. позбавлена за керування автомобілем в нетверезому стані) та доставляння її до Печерського райвідділу міліції. Після оформлення ДТП Я і Педенюк О.К. приїхали до Печерського райвідділу міліції звідки направляли Цибуліну С.О. на медичне освідчення на предмет вживання алкоголю. З часом працівники ДАЇ повідомили, що факт вживання великої кількості алкоголю Цибульною С.О. підтвердився.

16.03.2007 року до Печерського РУ ГУ МВС України мною, Підкіпним Ігорем Миколайовичем , подано заяву про вчинення злочину та порушення кримінальної справи проти адвоката Цибуліної Світлани Олександрівни. Зазначена заява містила вичерпну інформацію, щодо особи яка вчинила злочин, обставин при яких це відбувалось, особи яка була свідком події злочину.

В перших числах квітня 2007 року мною подано скаргу до Печерської прокуратури м. Києва з проханням прискорити розгляд моєї заяви та перевірити законність розгляду поданої мною заяви майором міліції Зайцем П.П. Відповіді на свою скаргу я досі не отримав. Але мені передзвонила Цибуліна С.О. та повідомила, що вона «домовилась» з прокурором Печерського району Філатовою Т.М. і якщо я не заспокоюсь — погрожувала неприємностями.

16.04.2007 р. мною проведено Автотоварознавче дослідження. В Звіті № 413 вказано, що вартість матеріального збитку, завданого автомобілю «Шкода Фабія» держномер АА5090ВК складає 51049,76 (п’ятдесят одну тисячу сорок дев’ять) гривень 76 коп.

30.05.2007 р. мною отримано лист про направлення матеріалів перевірки за моєю заявою з Печерського РУ ГУ МВС України до Печерської прокуратури м. Києва. Але з Печерської районної прокуратури м. Києва станом на 19.06.2007 р. жодних повідомлень на мою адресу не надходило.

19.06.2007 року мною направлено Скаргу до прокуратури м. Києва з проханням: по результатам розгляду скарги притягнути осіб винних у затягуванні розгляду моєї заяви про вчинення злочину та порушення кримінальної справи проти адвоката Цибульної Світлани Олександрівни до відповідальності передбаченої чинним законодавством України, витребувати матеріали за Заявою Підкіпного І.М. з Печерської прокуратури м.Києва, порушити кримінальну справу проти адвоката Цибульної Світлани Олександрівни за ознаками злочину, а саме посягання на вчинення умисного вбивства Підкіпного Ігоря Миколайовича і Педенюк Ольги Костянтинівни та умисного пошкодження майна в особливо великих розмірах.

27.06.2007 року я отримав відповідь з прокуратури м. Києва за підписом старшого прокурора відділу прокуратури міста Києва Луніна О.М. про направлення моєї скарги для розгляду прокурору Печерського району м. Києва Філатовій Т.М. для розгляду!

Направлення справи до суду, на мою думку, гальмується штучно. Прошу допомоги у ЗМІ оприлюднити факт навмисного затягування справи.

Share
    © 2005-2014 «Гражданская прокуратура Украины»

    Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.prokuratura.org.ua и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла. Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки.

    Контакт: [email protected]

    >